środa, 6 stycznia 2016

Scrap Butik DT :)

W nowy rok wkraczamy pełni energii, zapału i pozytywnie nastawieni. Pod koniec roku zapowiedzieliśmy zmiany w składzie naszego DT. Ilość zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Gosia przeczytała, obejrzała Wasze blogi, piękne prace, które zachwyciły ją ogromnie. Wybór był bardzo trudny i z zapowiedzianych dwóch osób w nowym składzie pojawiło się więcej osób. 
Jesteście ciekawi kto w najbliższym czasie będzie Was inspirował?
Oto DT Scrap Butiku:

Dobrze Wam znani


Gosia S


EnczaOlga


Karolina


Artisant 


Kacper


Oraz nowe osoby, które zasiliły  nasze szeregi:


Anna ProśniewskaAnna Borowicz


Marta Piekarczyk


Karolina Czajkowska


oraz Arleta Manuszak jako koordynator DT.Nastał również czas pożegnań. Dziękujemy z całego serca Sylwi Orłowskiej, Agnieszce Piskorz, Małgosi Ryłów za ich niezwykłe inspiracje, cudowne prace, pomysły, za wszystkie niesamowite kreatywne chwile oraz cudowne serducha. Buziaki i do zobaczenia!!!


4 komentarze:

 1. Gratuluję Dziewczynom i życzę twórczej i wspaniałej współpracy ze Scrapbutikiem. Gorąco dziękuję za to że mogłam być częścią tego wspaniałego zespołu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie w imieniu dziewczyn jak i własnym. Zapraszamy do odwiedzin i jeszcze raz gorąco dziękujemy za wszystko ;-)

   Usuń
  2. Dziękuję Sylwuś za cudowną pracę i wszystko co dla mnie zrobiłaś!

   Usuń
 2. Gratuluję Dziewczynom i życzę twórczej i wspaniałej współpracy ze Scrapbutikiem. Gorąco dziękuję za to że mogłam być częścią tego wspaniałego zespołu.

  OdpowiedzUsuń