czwartek, 28 stycznia 2016

Inspiracja Arlety Manuszak

Hej. Dziś po raz pierwszy inspiruję w Scrap Butiku. 
Nie ukrywam, że zakochałam się w mini albumikach dzięki Gosi Salamon. Podczas ostatnich warsztatów w Scrap Butiku powstały przepiękne zdjęcia, które postanowiłam umieścić w moim tagowym albumiku.
Za bazę posłużyły pastelowe tagi Prima Marketing. Dużo gessowania, stemplowania  spróbowałam też swych sił z kredkami akwarelowymi.
Efekt poniżej:Materiały:

 
 

9 komentarzy:

 1. Przepiękny albumik! Jest mi niezwykle miło być jego częścią :) Brawo kochana!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agatko - dziękuję ;-) Nie mogło być inaczej w końcu to z Tobą ten dzień zaczynałam i kończyłam.

   Usuń
 2. Jestem zachwycona! Cudowny album! Muszę obejrzeć do jeszcze kilka razy by odkryć wszystkie detale! Za pierwszym razem patrzyłam na zdjęcia! I tak jak Agata powiem, że też cieszy mnie bycie częścią tak pięknych wspomnień ubranych od serducha!I moje ulubione niczym wiedźma nad czarodziejskim kociołkiem! Dziękuję! Mocno ściskam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aguś - wariatuńcio kochany.... uwielbiam te nasze fotki z garnkiem. W związku z tym, że byłam częścią tego zwariowanego dnia tworzenie tego albumu było wielka przyjemnością. Dobieranie dodatków, podpisów, chlapania itd itd nieopisana przyjemność. Liczę na kolejne spotkania ;-)

   Usuń
 3. Jestem zachwycona! Cudowny album! Muszę obejrzeć do jeszcze kilka razy by odkryć wszystkie detale! Za pierwszym razem patrzyłam na zdjęcia! I tak jak Agata powiem, że też cieszy mnie bycie częścią tak pięknych wspomnień ubranych od serducha!I moje ulubione niczym wiedźma nad czarodziejskim kociołkiem! Dziękuję! Mocno ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. I grubiutki od mnóstwa dodatków... Dziękuję serdecznie ;-)

   Usuń
 5. Super album:) Te mini wersje mają swoje piękne wnętrze!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.... Niby mini ale bardzo dużo się dzieje...

   Usuń