piątek, 21 marca 2014

Witamy wiosnę!!!

Dzisiaj mnóstwo radosnych, wiosennych, optymistycznych prac od naszego DT. Prace przeróżne, wszystkie niezwykłe! Zapraszamy! Inspirujcie się, natychajcie, a materiałów do Waszych prac szukajcie w Scrap Butiku - jest w czym wybierać!
Witaj wiosno!!!!


Asia i jej LO
Zawsze podobały mi się prace w stylu clean&simply, ale większość moich prób stworzenia takiej pracy kończyła się porażką. Jednak ostatnio powstał scrap już trochę bliższy c&s. Użyłam kolorowych i dość oryginalnych papierów Wild & Free od Glitz :)

Encza 

i słodka jak torcik bezowy katka z papierów BoBunny i dodatków Primy:
Gosia R. i jej 
blejtramik na przywitanie wiosny. Radosny i motylkowy;). Cały na bazie cudnie kwiecistych papierów LemonCraft „Tylko mnie kochaj” oraz niesamowitych dodatków BoBunny Primrose Noteworthy. Ach… i jeszcze te cudne żywiczne motylki Primy. Witaj WIOSNO!!!!
i karteczka Gosi R.

Nareszcie za oknem coraz cieplej i słoneczniej!!! W powietrzu czuć już długo oczekiwaną przez wszystkich wiosnę. Z tej okazji przygotowałam kartkę na bazie pięknych kwiecistych papierów LemonCraft "Tylko mnie kochaj" ze słodkim stempelkiem Aquarius Tilda z najnowszej Magnolia Zodiac Collection. Jednym słowem słodko, motylkowo – wiosennie!!!Moriony 

i jej wiosenny dzbanuszek.
W ramach wiosennej redekoracji półek postanowiłam zalterować stary dzbanuszek i nadać mu nieco bardziej wiosenny charakter. Użyłam mnóstwa kwiatów, sporej ilości różnych mediów i tak oto powstało stoidełko w wiosennych, żywych kolorach. Z użyciem Primowych kwiatów i elementów żywicznych i mediów Ayeedy.
Olga 
i karteczki z papierów Pion, kwiatów i dekoracji Primy.

Pozdrawiamy!


2 komentarze:

  1. Piękne prace, takie delikatne, oj daleko mi jeszcze do takich :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne inspirujące prace :)

    OdpowiedzUsuń