niedziela, 9 marca 2014

Scrap Butik TV - konkurs

Kolejna edycja warsztatów online za nami. Było nas przed monitorami 230!!!

 Super warsztaty Olgi, masa inspiracji, cięcia, klejenia, malowania. Dziękuję za Waszą obecność w swoim imieniu i w imieniu Piekielnej Owcy.

Na FB już widziałyśmy Wasze bajeczne stoidełka, ale zgodnie z umową prace konkursowe zamieszczamy tu na blogu, pod tym postem. Macie czas do wieczora w poniedziałek. Przypominam, że czeka na Was przydasiowa nagroda :)
Zapraszamy do udziału w konkursie. Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSOWY :
W konkursie może wziąć udział każdy widz piątkowego programu Scrap Buti TV.
Należy przygotować pracę w trakcie trwania programu ( lub zaraz po, ewentualnie inspirowaną programem).
Praca musi zawierać materiały ze sklepu Scrap Butik , ale nie musi być w 100 % z materiałów sklepowych ( nie muszą być to koniecznie materiały z listy, możecie użyć dowolnych butikowych papierów, ozdób itp.) 
Żeby zgłosić pracę na konkurs musicie ją najpierw wrzucić na swojego bloga ( jeśli nie macie bloga i nie możecie skorzystać z narzędzia in linkz, a macie pracę spełniającą wytyczne napiszcie mejla ). W notce na blogu zalinkujcie materiały ze sklepu, których użyliście do pracy.

A oto praca Olgi:
W czasie programu Olga prezentowała najnowszą maszynkę firmy WeR Keepers Memory 
EVOLUTION

To cudo jest już w Scrap Butiku.
Pokaz możliwości maszynki ubarwiła ta oto słodka karteczka :DTU LINKUJEMY PRACE:
3 komentarze:

  1. ja nie wiem jak ja to zrobiłam, ale od piątku nie widziałam żadnych zdjęć z pracami na FB! pewnie coś naklikałam, a dziwiłam się, że nikt nie zamieszcza prac. Dopiero dziś je znalazłam ;) Prace są fantastyczne, różnorodne, po prostu piękne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niezwykle fascynujące miejsce oraz wspaniale czyta się twoje teksty :) Czekam na następne oraz zapraszam do mnie na moją stronke internetową - pewnie jeszcze nie raz tutaj wejde poczytać twojego bloga ;-)

    OdpowiedzUsuń