środa, 8 stycznia 2014

Scrap Butik TVKochani !!
Z radością ogłaszamy, że uruchamiamy ScrapButik TV.  Czyli warsztaty on-line. Są dostępne dla wszystkich, całkowicie za darmo. Żeby wziąć udział wystarczy przyjść TU w piątek o 20 .30. Olga poprowadzi Babskie Mediacje on line,  czyli mixmediowy mini warsztacik blejtramowy.
Żeby brać udział w konwersacji na czacie, w trakcie programu, trzeba sie zarejestrować, ale można to jednym klikiem zrobić podpinając się do FB ;)

To jest pełna lista zaplanowanch produktów do użycia w trakcie programu. Gorąco zachęcamy do wspólnego skrapowania w trakcie trwania programu !! Jeżeli nie posiadacie  materiałów z listy spokojnie możecie je  zastąpić, jeśli nie zdążycie  zamówić ze sklepu ;)

Panel/ Blejtram - jeśli nie macie, wystarczy deseczka lub tekstura pociągnięta gesso lub białą akrylówką. To będzie baza naszej pracy . Cokolwiek wybierzecie będzie się nadawało.Dla tych, którzy zdecydują się craftować razem z nami, przygotowalismy pspecjalny konkurs. Nagrodą jest 50 zł do wydania w Scrap Butiku.  W piątek wieczorem pojawi się post, pod którym będzie można do soboty wieczór zgłaszać zdjęcia  ( tak żeby wszyscy zdążyli skończyć i sfotografować swoją pracę )


REGULAMIN KONKURSOWY :
W konkursie może wziąć udział każdy widz piątkowego programu Butikowego.
Należy przygotować pracę w trakcie trwania programu ( lub zaraz po, ewentualnię inspirowaną programem).
Praca musi zawierać materiały ze sklepu Scrap Butik , ale nie musi być w 100 % z materiałów sklepowych ( nie muszą być to koneicznie materiały z listy, możecie użyć dowolnych butikowych papierów, ozdób itp.) 
Żeby zgłosić pracę na konkurs musicie ją najpierw wrzucić na swojego bloga ( jeśli nie macie bloga i nie mozecie skorzystać z narzędzia in linkz, a macie pracę spełniającą wytyczne napiszcie mejla ). W notce na blogu zalinkujcie materiały ze sklepu, których użyliście do pracy.Żeby uprzejmnić Wam nadchodzący weekend mamy też kilka wykrojnikowych nowości :Zapraszamy do Scrap Butik TV i do Scrap Butiku!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz