wtorek, 24 grudnia 2013

Swiątecznie

Kochani!!

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia chciałybyśmy Wam całą ekipą złożyć najserdeczniejsze życzenia . Żeby w Waszych domach zagościła magia , spokój i rodzinna atmosfera. Byście zasiedli do stołu z radością  i przy blasku choinki i dźwiękach kolęd rozkoszowali sie tymi wyjątkowymi chwilami. 

W ramach świątecznych inspiracji przygotowałysmy dla Was kilka pomysłów. Spóźnialscy mogą jeszcze popakowac prezenty lub na szybko przygotować drobiazgi dla najbliższych :

Madzioza Pudełko/opakowanie do prezentu. Wykonane od podstaw ręcznie. Na wieczku przepiękny kwiat Primy, kokarda z wstążeczek i wioska zimowa: domki z wykrojników Magnolia i smukłe choineczki również Magnolia-pobielone gesso stoja sobie pod śniegiem:)

Gosia S
Gosia przygotowała śliczną zawieszkę.  Cudnie by było dostać taki prezent !! Z malowanką Magnoliową, kwiatkami Primy i  masą Marthy Stewart. Cudny obrazek ze świątecznym klimatem, wspaniała dekoracja domu.
Gosia R

Czy nie cudownie byłoby dostać prezenty w takich opakowaniach ??  Jak wspaniale muszą się prezentować pod choinką !Moriony 
Bycie skraperką ma dużo plusów. Jeden z nich jest na przykład taki, że nawet jeśli zapomni się o zakupie papierów do pakowania prezentów, to zawsze można sięgnąć po przydasie i opakować prezenty bez użycia fikuśnych, sklepowych dodatków. Tak więc u mnie z tym roku pod choinką opakowania eko :)Dodatkowo Ania przygotowała mini tutka na szybką Girlandkę może byc ona ozdobą prezentu albo fajnym łańcuchem choinkowym !

Noomiy 

Torebeczki prezentowe prawie monochromatyczne z romantycznymi serwetkami.Olga
Przygotowałam poduszkowca i torebkę na małe upominki. Bardzo szybkie i moim zdaniem super efektowne opakowania na drobiazgi :)

2 komentarze:

 1. Marzeń o które warto walczyć.
  Radości,którymi warto się dzielić,
  przyjaciół z którymi warto być
  i nadziei bez której nie da się żyć ... życzy http://paulaaart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prezenty, a życzenia śliczne. Dziękuję :) Radosnych, pełnych zdrowia i szczęścia Świąt Bożego Narodzenia :) życzy http://atelierbymary.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń