sobota, 2 sierpnia 2014

Klimatyczny Lo


Hejka kochani !

Było super-ekstra-mega miło z wami spędzić ten wieczór .  Część prac juz podejrzałam na stronie wydarzenia i jak zawsze zaskoczyłyście mnie swoją kreatywnością i pomysłowością. To moja ulubiona część butikowych występów w tv - oglądanie waszych prac.

Nagrałam część występu. Ale ponieważ część z Was przyszła później i było kilka próśb o pokazanie bliżej produktów  na dniach pojawią sie filmiki z produktami które pokazywałam.

filmik z tworzenia klimatycznego LO możecie obejrzeć TUTAJ ale jest to wersja pełna czyli trwa 1,5 godziny wszystko pokazane krok po kroku.

Przypominam że zbieramy pomysły na kolejne show. Jest jakaś technika która was szczególnie interesuje ? Jest jakiś produkt który chciałbyscie zobaczyć w użyciu ? A może jesteście ciekawe jakiejś konkretnej formy ? PISZCIE na pewno uwzględnimy wasze pomysły już niebawem .

Możecie wrzucać pomysły otwarcie na stronę BUTIK TV, napisać wiadomość prywatną a jeśli nie macie Facebook'a napiszcie na e-mail sklepowy ! My zakładamy zeszyt pomysłów butikowych i każdy pomysł skrzętnie tam zapisujemy .

Ok. a teraz KONKURS jak zawsze jeśli pracowaliscie na materiałach ze Scrap Butiku możecie wziąc udział w konkursie. Wystarczy że spełnicie poniższe warunki :REGULAMIN KONKURSOWY:
W konkursie może wziąć udział każdy widz piątkowego programu Butikowego.
Należy przygotować pracę w trakcie trwania programu  (lub zaraz po, ewentualnie inspirowaną programem).
Praca musi zawierać materiały ze sklepu Scrap Butik, ale nie musi być w 100 % z materiałów sklepowych (nie muszą być to koniecznie materiały z listy, możecie użyć dowolnych butikowych papierów, ozdób itp.) 
Żeby zgłosić pracę na konkurs musicie ją najpierw wrzucić na swojego bloga (jeśli nie macie bloga i nie możecie skorzystać z narzędzia in linkz, a macie pracę spełniającą wytyczne napiszcie mejla). W notce na blogu zalinkujcie materiały ze sklepu, których użyliście do pracy.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz