poniedziałek, 26 maja 2014

Dzień Mamy z DT

Każda z Nas postanowiła przygotować pracę związaną z dzisiejszym świętem.
Oto efekty:

Gosia S.
Moja inspiracja na Dzień Matki.Karteczka z życzeniami, dodatek do upominku. Niewiele elementów, ale kolory przyciągają wzrok. Główny akcent to kwiat i zegar z masy żywicznej.Kilka warstw, umieszczonych na kosteczkach. Całość wykończona gesso.

Mirabeel
Jako dodatek do prezentu, zrobiłam taga o wymiarach 9x22 cm. Użyłam gotowej bazy z Primy, białą rameczkę pokolorowałam delikatnie kredowymi tuszami, do tego kilka kwiatów oraz elementy wycięte wykrojnikami i uroczy dodatek gotowy!

Gosia R.
Karteczka na Dzień Mamy wykonana na bazie magicznych papierów z Piątku13-go i ozdobiona Promowymi kwiatami. 

Madzioza
Kartkę z okazji Dnia Mamy wykonałam wykorzystując jeden ze stempelków z kolekcji Magnolia,który pokolorowałam markerami Distress. Kartkę zdobią przepiękne duże kwiaty Prima Seashore. Użyłam też moich ulubionych wykrojników Magnolia do wycięcia listeczków oraz dziurkowanego serduszka-zawieszki. Do wykonania ramki użyłam masy plastycznej białej i formy ramki silikonowej. Sznureczki od banerków przyczepiłam naklejając na końce IOD- Sugar Dots. Całość pochlapałam białym gesso.

Olga
Dla mojej mamy oprócz kwiatów przygotowałam bardzo pachnący prezent. wręczę go zapakowanego w torebeczkę z napisem do torebeczki dołączyłam mini bilecik. Drobne akcenty zrobiłam za pomocą super zestawiku wykrojników z tagami i napisami idealnego do kartek i bilecików na wszystkie okazje !

Qrcza-k
Dla mojej Mamy przygotowałam słodki prezencik, żeby go jakoś oznaczyć powstała zawieszka w wersji mini. Bazą jest papier Bo Bunny, napis wycięty dzięki wykrojnikom Magnolii.

W pracach wykorzystano:


1 komentarz:

  1. Jeju jakie śliczne *o*
    Najbardziej przypadła mi do gustu kartka Mirabeel.
    Pozdrawiam i życzę dalszych równie pięknych efektów pracy ^^

    http://zaakrecoona.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń